1

פגישת הכרות

ניפגש כדי לשמוע את הסיפור שלכם. מפגש בו נשאל, נחקור, נתעמק, נעשה סיעור מוחות ונבין את מה שאתם רוצים, צריכים וחולמים עד הפרט האחרון.

2

קונספט ראשוני/תכנון

אציג לכם תכנון אדריכלי ורעיון לקונספט עיצובי הממחישים את הסיפור שלכם בקווים וצבעים. התכנית מוצגת בתלת ממד, כדי שתראו בדיוק ותבינו לגמרי במה מדובר ותוכלו לקבל את ההחלטות הכי נכונות עבורכם.

3

הגשות לעירייה ותכניות עבודה לביצוע

אתכנן לפי הפרוגרמה תכניות שיוגשו לאישור העירייה או הרשות המקומית, אכין תכניות לביצוע שמדברות בשפה העיצובית: תכניות הריסה, בנייה, אינסטלציה, חשמל, תאורה, נגרות, מיזוג, פריסות, פרטים, גינון ועוד.

4

ליווי בבחירת אנשי מקצוע וחומרים

נבחר אנשי מקצוע משובחים וקפדנים וחומרים עכשוויים ואיכותיים. כדי להגיע לתוצאה נפלאה חשוב לבחור את הטוב ביותר לאורך כל הדרך. זה לא אומר בהכרח  שמדובר בתקציבים גבוהים. אני עובדת עם אנשי מקצוע נפלאים שהמחירים שלהם סבירים והלקוחות מקבלים VALUE FOR THE MONEY.

5

שמירה על התקציב ולוז זמנים

נבנה תקציב מדויק ואופטימאלי ונגדיר לוחות זמנים. לאורך התהליך אקח אחריות על ניהול הפרויקט  עד הפרט האחרון. תדעו כמה אתם משלמים , למי ומתי ואיזה חלק מהתקציב נוצל.

6

פיקוח עליון/צמוד באתר

אפקח על  הפרויקט שלכם כדי להבטיח שהסיפור שלנו יסופר באופן מושלם. פיקוח שמחייב עין פקוחה ואוזן קשובה, מתייחס לכל פרט ולכל ניואנס כי אלוהים נמצא בפרטים הקטנים.

סגירת תפריט
Call Now Button